Bağcılar Şafak Hastanesi

Dil Seçin:
ArabicDutchEnglishGermanTurkish
Özel Bağcılar Şafak Hastanesi

Demirkapı, Velioğlu Cad. No:77 Bağcılar

WhatsApp Destek Hattı

+90 212 630 45 45

Sık Sorulan Sorular

Sitemizde ilgili bölüme başvurarak alabilirsiniz.

Hastanemizden online randevu almak istiyorsanız, site üzerinden ilgili bölümden alabilirsiniz; yada 02126304545 Telefon numarasından işlem yaptırabilirsiniz.

Hastanemizde Yenidoğan yoğun bakım ünitemiz bulunmaktadır.

Evet hastanemizde kadın sağlığı doktorlarımız bulunmaktadır.

Hastanemizde fark ücreti alınmadan FAKO yöntemi ile Katarakt ameliyatı yapılmaktadır.

Son teknolojilerden biri olan Tam Endoskopik yöntemi ile bel ve boyun fıtığı ameliyatları yapılmakta; hastalarımız aynı gün taburcu edilmektelerdir

Hastanemizde konusunda uzman doktorlarımız tarafından ‘ Needlleless Tape ‘ adı verilen bir teknoloji ile ameliyatlarımız yapılmaktadır.Ayrıntılı bilgi için lütfen hastanemize başvurunuz.

Evet hastanemiz SGK Anlaşmalıdır.

Öncelikle geçmiş olsun ..Hastanemizde anestezi altında gastroskopi yapılmaktadır.SGK ile anlaşmamız vardır.

Zirkonyum kaplama çok daha estetik , kendi dişinizden ayırt edilemeyecek kadar doğal ve ışığı yansıtan bir görünüme sahipken , porselen kaplama iç kısmında kullanılan malzemeden dolayı ışığı geçiremez ve daha yapay bir görünüm yansıtır.Daha ayrıntılı bilgi için lütfen hastanemizin Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniğine başvurunuz.

*Emzirme öncesi ellerinizi yıkayın.Uygun emzirme için rahat bir pozisyon seçin.*Bebeğiniz her istedikçe emzirin.İstediği kadar memede kalmasına müsaade edin.*Gün içerisinde uzun süre uyursa(3-3,5 saatten fazla) uyandırarak emzirmeye çalışın.*Bebeğinize ilk 6 ay sadece anne sütü verin.Su ve şekerli su vermeyin.*Bebeğinizi emzirdiğiniz sürece sigara, alkol , çikolata , çay , kahve ve kolalı içeceklerden uzak durun.Bol su ve sulu gıdalar tüketin.

*Bebeğinizin göbek kordonu düşene kadar günde 3 kez %70 alkolü yeterli miktarda göbeğinin dibine dökün. Alt bezini göbek açıkta kalacak şekilde katlayın.Göbek düşene kadar bebeğinize banyo yaptırmayın.(Göbek 7-14 günde düşer.)

Farklı günlerde olacak şekilde kombine tedavi olarak mezoterapi ve Prp uygulaması yapılabilir.